rCUP Black and Pink, VODOTESNÝ opakovateľne použiteľný téglik, 227ml

 • Katalógové číslo : ESHOP_KL_4390
Kategória
Skladová dostupnosť
Kopiluwak: 4 ks

12.82€

Sledovať cenu
 • Perfektne tesnia
 • Vhodný na prenos studených i teplých nápojov
 • Vyrobený zo 40% z jednorazových papierových kelímkov
 • Môže sa umývať aj v umývačke
 • Na otvorenie stačí iba jedna ruka
 • Má dlhú životnosť (minimálne 10 rokov) Téglik vytvoril vedecký tím vo Veľkej Británii, ktorý rád vytvára ekologické a recyklovateľné výrobky. Tieto kelímky vytvorili z recyklovaných jednorazových papierových pohárikov, ktorých spotreba sa denne počíta na tony.

  rCup je výborne tesniace, nemusíte sa báť ho držať, keď v ňom máte horúci nápoj, pretože vôbec nepáli. Nápoje v ňom tiež vydržia teplé alebo studené dlhšiu dobu. Dobrá správa pre všetkých, čo nemajú radi termosky, pretože potrebujete obe ruky k ich otvoreniu - rCup pohodlne otvoríte jednou rukou stlačením ventilu.

  Nemusíte sa už báť ani poliatiu, z rCupu miesto malej dierky, kvôli ktorej väčšina z nás skončila s popálenú pusou, alebo minimálne pošpiněným oblečením, budete piť ako z vášho obľúbeného hrnčeka.

  Návod a starostlivosť:
  stlačením viečka kelímok otvorte, stlačením potom zatvorte. Keď je viečko v spodnej pozícii, je téglik otvorený. Pokiaľ je viečko hore, je téglik naopak uzavretý. Ako pomôcku môžete použiť to, že keď uvidíte tenkú risku na vnútornej strane viečka, je téglik otvorený.

  Ak chcete zabrániť pretečeniu nápoje, neplňte kelímok nad rysku na vnútornej strane téglika.

  Horúci nápoj nad 65 ° C môže vďaka pare spôsobiť podtlak vnútri téglika. Ak vám viečko pri otváraní nejde ľahko stlačiť, povoľte viečko miernym otočením, aby sa znížil tlak vo vnútri téglika. Nesnažte sa viečko stláčať silou, mohlo by dôjsť k vystreknutiu nápoja alebo pary.

  rCup je ľahko umývateľný, Mure ho umývať v hornom poschodí umývačky. rCUP je vodotesný, len ak je tesnenie a zatvárací mechanizmus udržiavaný v čistote. Odporúčame preto kelímok po každom použití dôkladne vypláchnuť a vymyť. Nenesieme zodpovednosť za zlé tesnenie téglika spôsobenú cudzími predmetmi alebo kúsky zaschnutých nečistôt v tesnenia alebo zatváracím mechanizmu. NIKDY nepoužívajte v mikrovlnke!