Kontakt

Nami ponúkané kávy dovážame ako zelené nepražené z krajín pôvodu a pražíme ich denne aby boli vždy čerstvo praženej. Na výber u nás máte z viac ako 50 druhov káv z celého sveta od klasických z Brazílie alebo Strednej Ameriky až po kávové klenoty ako je Jamajka Blue Moutain alebo Cibetková káva Kopi Luwak. Stupeň praženia Full city - stredne, potláča prípadnú aciditu kávy typu Arabica, ale ponecháva ním jedinečnú chuť. Kávu si môžete domov zakúpiť na Rašínovej 10, Brno alebo na: www.kopiluwak.eu.

Pripravíme Vám čerstvú kávu alebo čaj u nás na predajni sebou kde máme každý deň filtrovanú kávu len za 15kč. Keď si doneste vlastný obal na kávu alebo čaj alebo vlastné kelímok dostanete ešte zľavu za to že Vám aj nám záleží na našu Zem a nechceme ju zbytočne zaťažovať.

U nás môžete kávu a čaj nielen ochutnať ale aj vyskúšať si jej prípravu pomocou rôznych spôsobov. Čaká Vás jedineční zážitok plný vône a chutí. Náš ochotný personál Vám pomôže s výberom alebo poradia nájsť vhodní darček alebo náhradný diel či filtre k tej správnej príprave. Tešíme sa na Vás, tím Kopi Luwak.

 


 


 

PREDAJNÉ KOPI LUWAK -OSOBNÉ ODBER

Otváracia doba (Open) : 
Po - Pá 9:00 - 19:00
Sobota 12:00 - 18:00

tel.   +420 511 144 089 (info o objednávkach)
mob. +420 602 282 999 (objednávky, reklamácie, informácie)
mob. +420 603 411 067 (jednatel)

eshop@kopiluwak.eu (info o objednávkách, order info)

Aktuálne informácie, zmena otváracích hodín, novinky na našom facebooku:

Kopi Luwak - zážitková predajňa kávy Brno.

Instagram: prazirna_kopiluwak_brno

 

(fakturační adresa)

Aficco s r.o.
Rašínova 10
602 00 Brno

IČ 04645812
DIČ CZ04645812 


* Rašínova ulice je výsledkom novej urbanistickej koncepcie zo záveru 19. storočia. Vznikla roku 1901 z popudu Camilla de Sitte. Zástavba kedysi uzavretého námestí Slobody bola na severnej strane rozdelená pôvodne uličkou Mŕtvych (Todten Gasse, Pohrebné, Kostolné, Kirchengasse), ktorá podľa svojho názvu viedla na svätojakubskej cintorín. Uličkou tiež prechádzala hranica medzi stredovekými mestskými štvrťami Běhounská a Veselú. Pri budovaní novej široké ulice, dnešná Rašínova, bola úplne odstránená zástavba pri niekdajšej uličke Pohrebné, svätojakubská fara a v priestore pri Moravskom námestí tiež úsek mestské hradby. Pod dnešný vozovkou sa tiež nachádza časť farského cintorína pri kostole sv. Jakuba.