Kolumbus, cesta do Afriky - degustačná balenie čerstvo praženej kávy 5x50g

  • Katalógové číslo : ESHOP_KL_420
Kontinent
Kategória
Kategória
Aróma
Kategória
Aróma
Chuť
Chuť
Chuť
Odporúčaná Príprava
Odporúčaná Príprava
Odporúčaná Príprava

Afrika nie je len púšť, piesok a nekonečné teplo. Afrika nie je len lacná horká Robusta. Afrika je tiež krajinou s ozajstnými kávovými skvosty pre skutočných milovníkov kávy. Väčšina ich káv typu Arabica skrýva ovocné tóny sa sladkým koncom, ktorý Vás v duchu odnesú skôr k Niagarským vodopádom než k vyprahnutým púšťam. Na čo teda čakať, zažite pravej kávové Safari.

Congo Coopade - Ručne zbieraná a starostlivo spracovaná káva si rýchlo získava svoje miesto medzi milovníkov kávy čo dokazujú aj výsledky Cupping s priemerným hodnotením 86-88 bodov.
Káva s arómou sladkého červeného vína ponúka lahodnú chuť s tónmi bobúľ a karamelu.

Ethiopia Yirgacheffe Chelichele - je známa ako kráľovná káv a to vďaka svojej vysokej kvalite a nádherné chuti. Sladkosť v chuti a vôni je spoločne so stredným až ľahkým telom hlavným znakom a prednosťou tohto Afrického klenotu. Starostlivý zber, triedenie a citlivé spracovanie dávajú tomuto mikrolotu jedinečnú sladkú chuť s tónmi broskýň a lahodným kvetinovou arómou.

Ethiopia Djimmah - ponúka intenzívne sladkosť s vínu podobnými tónmi. Bohaté, hlboko aromatické telo a komplexné zemitý koniec.

Tanzania AA - ponúka plné telo s čistým, sviežim a sladkým charakterom. Pri našom pražení sa v nej rozvíja ľahký karamelový náznak s chuťou švajčiarskej čokolády. Akonáhle vychladne, odhalí sa mäkká veľmi príjemná citrónová kyselinka, ktorá zotrvá na poschodí.

Kenya AA TOP - ponúka širokou škálou chutí citrusov, sladkých čerešní a jazmínu, ktorá sa ideálne snúbi s výbornou kyselinkou a ľahkú sladkostí. Všetko završuje jemná, až zamatová hebkosť.

Všetky kávy sú čerstvo praženej a balené v 50 g balíčkoch so zipsom a ventilom. Ventilček zaisťuje čerstvosť kávy v balíčku a zips umožňuje ľahké skladovanie a opakovateľný otváranie a zatváranie balíčka.

BALÍČEK JE DOSTUPNÝ podľa aktuálneho stavu NAS TRHU ZELENÉ KÁVY. KEĎ NEJAKÁ NIE JE V PONUKE nahradíme JI INÚ CHUŤOVO rovnako Z NAŠI exkluzívne ponuky VIAC AKO 50 DRUHOV arabika.
O AKTUÁLNE DOSTUPNOSTI VÁS BUDEME informovať emailom.

balíček neobsahuje darčekové zabalenie je možné si ho doobjednať ako darčekové balenie na mieru podľa kusov káv v objednávke tu: https://www.kopiluwak.eu/cs/darky/720-degustacni-darkove-baleni-na-miru-stredni.html?search_query=na + miru & amp; results = 23

  • Kontinent: Afrika
  • Druh kávy: 100% Arabika (Arabica)
  • Úprava kávy: Čerstvě pražená