KeepCup - Alder, BREW CORK, 0,177 l

  • Katalógové číslo : ESHOP_KL_5985
Kategória
Skladová dostupnosť
Dočasne nedostupné
Sledovať dostupnost

20.62€

Sledovať cenu
Kolekcia Brew Cork je stelesnením elegancie - spojenie skla a korku je nadčasové.

Keepcupy si získali srdcia miliónov ľudí po celom svete vďaka filozofiu spoločnosti, ktorá sa snaží znížiť uhlíkovú stopu a odpad vyprodukovaný každodenné spotrebou jednorazových téglikov, a tiež vďaka samostatnému dizajnu, ktorý z nich robí skvelý doplnok.

Téglik je vyrobený z odolného tlustostěnného skla, ktoré je odolnejšie voči nárazom než iné sklá, však stále hrozí možnosť rozbitie pri neopatrnom zaobchádzaní. Viečko je vyrobené z odolného plastu bez BPA / BPS. V kolekcii Cork Brew je miesto silikónového krúžku prírodný korkový pásik, ktorý je odolný voči teplu.

Téglik slúžia na prenos nápojov , nejedná sa o termosku - kelímok preto neudrží nápoj teplý , ani nezaručuje neprotékání cez viečko . Kelímok s nápojom neodporúčame prenášať v taške, viečko nie je plne tesniace a mohlo by dôjsť k vyliatiu nápoja. Ak máte správne nasadené viečku, pri chôdzi vám nápoj vytekať nebude.

Ako zaručiť dlhšiu životnosť môjmu téglika?
  • Umývajte téglik v ruke - korkový pásik je vyrobený z prírodného materiálu a malo by sa s ním zaobchádzať šetrne, nevystavovať ho dlhodobo vode ani vysokým teplotám. Po umytí sa môže korok zväčšiť alebo povoliť, nechajte preto kelímok uschnúť na teplom mieste, korok by sa mal vrátiť do pôvodného stavu.
  • Neskladajte korkový pásik - pokiaľ to nie je nutné, vyhnite sa sundaání korkového pásku, pri jeho snímaní môže dôjsť k porúčania štruktúry korku a môže dôjsť k jeho popraskaniu
  • Udržujte viečko čisté - vždy po pou viečko dobre umyte, predídete tak vzniku baktérií. Viečko môžete umývať aj v umývačke, ale nesmie byť vystavené teplotám vyšším ako je 90 stupňov Celzia.